Aktualność: Akcja PIT 2017: Doradcy Podatkowi osobom z niepełnosprawnością

Samorząd zawodowy doradców podatkowych po raz kolejny organizuje akcję pomocy w rozliczeniach podatkowych, w tym roku pod hasłem: „Akcja PIT 2017: doradcy podatkowi osobom z niepełnosprawnością”.  Z pomocy przy sporządzaniu zeznań podatkowych za rok 2017 będą mogli skorzystać podatnicy z niepełnosprawnością, jak i osoby, na których utrzymaniu pozostają osoby niepełnosprawne. Będą oni mogli uzyskać m.in. niezbędne informacje na temat możliwości skorzystania z odliczeń wydatków poniesionych na cele rehabilitacyjne oraz sposobów udokumentowania tych wydatków.

Termin akcji ustalono na okres od 9.04.2018 r. do 13.04.2018 r. W tym czasie  będą pełnione dyżury telefoniczne w godz. od 10: 00 do 15:00.W dniu otwartym (11.04.) w godz. pracy kancelarii będą udzielane bezpłatne porady przy wypełnianiu zeznań rocznych.W załączniku PROCEDURY znajdują się informacje dotyczące zasad obowiązujących podczas trwania akcji, natomiast w załączniku TABELA wykaz doradców biorących udział w akcji. Akcja odbywa się pod patronatem Regionalnej Rozgłośni w Opolu RADIO OPOLE i Nowej Trybuny Opolskiej. Pozostałe cztery załączniki stanowią wywiad z Przewodniczącą Zarządu OO KIDP Elżbietą Konopką zawierający informacje o akcji. Zapraszamy do wysłuchania.

 

DATA PUBLIKACJI: 2018-04-17 + pozostałe aktualności
podatki vat A A A podatki vat Wydrukuj Stronę
»Na górę »Strona główna »Drukuj
Opolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych
45-040 Opole,
Pl. Kopernika 1/7 (II piętro)
Strona Krajpwej Izby Doradców Podatkowych
tel. (77) 456 68 20
fax (77) 451 34 05
© Krajowa Izba Doradców Podatkowych :: KIDP, KRDP, Ustawy, Prawo, Podatki, Doradcy podatkowi, Kontakt, Ogłoszenia, Izba, KRDP, Pliki
Projekt i wykonanie BerMar multimedia