Zmiany w zakresie amortyzacji. Najciekawsze interpretacje i wyroki
Kategoria: Zmiany w przepisach
( Szkolenie )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 4.0
Zgłoszenia: 50 / 80
Koszty:  0.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2018-02-27
Data zakończenia: 2018-02-27
Organizotor:  Opolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           

Zarząd Opolskiego Oddziału KIDP

zaprasza na bezpłatne szkolenie skierowane do doradców podatkowych, za które przysługują 4 punkty podnoszące kwalifikacje zawodowe

Temat szkolenia: „Zmiany w zakresie amortyzacji. Najciekawsze interpretacje i wyroki w zakresie amortyzacji"

Termin i miejsce szkolenia: 27 luty 2018 r., Centrum Rozrywki KUBATURA przy ul. Oleskiej 102 w Opolu.

I część wykładu odbędzie w godz. 9:00-11:30, następnie zostanie przeprowadzone V Zgromadzenie OO KIDP, które będzie miało na celu dokonanie wyboru członków Zarządu OO KIDP oraz Sędziów Oddziału Zamiejscowego SD w Opolu V kadencji, dających gwarancję realizacji zadań programowych podjętych na V Zjeździe KIDP.

II część wykładu planowana jest od godz. 13:40 do godz.14:40, następnie ogłoszenie wyników wyborów, obiad. Jeżeli odbędzie się pierwsze posiedzenie wybranego Zarządu, to może zaraz po obiedzie zostanie przedstawiony skład osób funkcyjnych i nastąpi zamknięcie Zgromadzenia przez Przewodniczącego Komisji Wyborczej.

Wykładowca:Bronisława Jastrzębskadoradca podatkowy, wykładowca akademicki

W celu prawidłowego zorganizowania szkolenia, Zarząd zobowiązuje doradców podatkowych do zapisywania się na szkolenie poprzez system mDoradca (www.mdoradca.krdp.pl) najpóźniej do 22 lutego 2018 r. 

 OPIEKUN SZKOLENIA - Roman Mleczek   Tel. 504 233 099      

 

 

!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy kliknąć w powyższy przycisk "Zaloguj się do panelu mDoradca". Przeniosą się Państwo do panelu logowania systemu mDoradca a następnie po zalogowaniu się do szczegółów wybranego szkolenia. Aby zapisać się na szkolenie kliknij "Wyślij zgłoszenie". Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie".
O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje się link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.