Spotkanie w Teatrze im. J. Kochanowskiego
Kategoria: Dzień Doradcy Podatkowego
( Impreza )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 0.0
Zgłoszenia: 50 / 50
Koszty:  0.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2018-06-08
Data zakończenia: 2018-06-08
Organizotor:  Opolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           
              Z okazji zbliżającego się Dnia Doradcy Podatkowego Zarząd Opolskiego Oddziału KIDP zaprasza serdecznie na spotkanie w teatrze
                          i wspólne obejrzenie spektaklu pod tytułem:

„Ostatni gasi światło”

Spektakl odbędzie się w dniu 8 czerwca 2018 r. w Teatrze im. J. Kochanowskiego przy Pl. Teatralnym w Opolu.  Przed rozpoczęciem spektaklu - o godz. 18:00 - zapraszamy na symboliczną lampkę szampana. Początek przedstawienia: godz. 19:00 /sala MODERATORNIA,
I piętro/. Mile widziane osoby towarzyszące.

W celu prawidłowego zorganizowania spotkania Zarząd prosi doradców podatkowych do zapisywania się na wydarzenie poprzez system mDoradca (www.mdoradca.krdp.pl) najpóźniej do 11 maja 2018 r.

                Z tytułu udziału w spotkaniu doradca nie ponosi odpłatności. Odpłatność dla osoby towarzyszącej wynosi 29,00 zł brutto.

- Wpłatę za osobę towarzysząca należy dokonać na konto Oddziału Opolskiego 43 1140 1124 0000 4004 3000 1018 w treści wpisując: "Spektakl 8.06.18"

           
!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy kliknąć w powyższy przycisk "Zaloguj się do panelu mDoradca". Przeniosą się Państwo do panelu logowania systemu mDoradca a następnie po zalogowaniu się do szczegółów wybranego szkolenia. Aby zapisać się na szkolenie kliknij "Wyślij zgłoszenie". Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie".
O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje się link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.